Czego pragnie kobieta.

zabawa-szczescie-przyjazn-milosc-lt

Pokolenie kobiet bez serca, samowystarczalnych, silnych i żyjących według własnych zasad. Praca, kolejne studia, życie układa się według naszych planów, panujemy nad wszystkim. Te brzydsze i bardziej zdesperowane dawno wyszły za mąż, żeby nie zostać same. Dla nas ślub przed 30. jest jak wyjście z dobrej imprezy przed 22:00.

Podróżujemy, ubieramy się jak z paryskich żurnali, nie wzdychamy z tęsknotą do klubów, bo są na wyciągnięcie ręki. Mamy zbudowany, poukładany świat życia z wyboru, którego można zazdrościć. Mamy… samotność, kiedy okazuje się, że cichcem zainwestowane uczucia zostały potraktowane jak towar z wyprzedaży. Bańka szczęścia pryska i ciężko się do tego przyznać.

Nawet z feministycznych wieców chcemy wracać do domu, w którym ten jeden dobry, ostatni przedstawiciel ułomnego gatunku czeka z herbatą. Kiedy siadamy razem, rozcieńczamy rozsądek alkoholem i przyznajemy do tęsknoty za miłością jak z tanich romansideł.

 

Ania

One response on “Czego pragnie kobieta.

  1. Lucja

    Szczerze to znam może 1 procent takich kobiet(tzn które gonią za karierą i nie interesuje ich życie rodzinne) Reszta po prostu nie spotkała pana odpowiedniego. Nawet mam już odpowiedni tekst. Wkleję go u siebie w przyszłym tygodniu.
    Pozdrowienia :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>