Pułapki podrywania kobiet.

b5adb9d2001f9bd0505255c9

Wyobrażacie sobie człowieka epoki kamienia łupanego, wyznającego uczucia wyszukanymi komplementami? Przetrwanie, mówiąc w skrócie, definiowało wszystko i definiuje wszystko do dzisiaj. Teraz musisz dodatkowo musisz dbać o wygląd i mieć hajs, bo choć kobiety szukają uczuć, klepać biedy nie chcą.

Ważne też, by mieć coś więcej niż poprzedni partner, bo kiedy przyzwyczajasz się do pewnych standardów, to trudno Ci zejść niżej. I jeśli posiadasz te cechy na starcie, to możesz dopiero próbować sił testując swój charakter,  poczucie humoru, komunikację z innymi i filozofię życia. Zaufanie, choćby to ledwie rodzące się, musi już być, bo stanowi podstawę do wszystkiego. A sam flirt? To zabawa, która bywa nieprzewidywalna w skutkach, jeśli nie włączymy mózgu odpowiednio wcześnie.

Znacie tę historię, gdzie koleżanka koleżanki wydaje się cholernie interesująca? Dowcipy same wyskakują z rękawa, bo łatwo pośmiać się z przyjaciół czy znajomych. Nieświadomie pokazujemy prawdziwych siebie. Spontan przyczynia się do wszystkiego. To się zawsze ceni, ale tego nie da się przewidzieć, ani tym bardziej „opracować”. Każda kobieta jest inna i jeśli pozwoli Ci na kolejne kroki, będzie mógł je stawiać. Kobiety, co prawda, cenią przejmowanie inicjatywy, ale biorąc pod uwagę obecne czasy – diabli wiedzą ;).

Nikt Ci niczego nie każe i tym samym nikt Ci nie posłuży radą jak zdobyć kobietę, bo sam do końca nie wie, jak to mu się udało. Ona się zgodziła i tak poszło. Zrobisz jeden krok za dużo i jesteś spalony, a Twoje negatywne doświadczenia będą przechodzić na kolejne próby zawiązania znajomości, tak samo jak te pozytywne. Do negatywnych nigdy się nie przyznajemy, bo głupio i czym się chwalić?

Faceta poderwać łatwo, ale trwa to krótko. Kobietę  zdobywa się często latami, ale jeśli to ta właściwa, to będziesz czuł przypływ sił. Bo jeśli Ci zależy to poczekasz. Czas jest jedynym dowodem na jakość uczucia, testem podrywu, który wymęczyłeś na początku. Mogła to być sztuczka, mogła to być po prostu naturalność. Potem i tak przychodzi czas na prawdę i wtedy czujemy czy nam lekko, czy ciężko.

Podryw to kilka chwil pięknego kłamstwa albo ujmującej szczerości, nic zobowiązującego. Pestka. Spróbujcie to pociągnąć dalej. Zamieńcie jeden cudowny wymiar w cudowną przestrzeń, by Ona poczuła, jakby szukała go od zawsze… Tak, odrobina romantyczności nie zaszkodzi, kiedy serce kradnie kobieta. Byleby nie przesłodzić.

Adam Misiura

źródło fotografii: kafeteria.pl/przykawie/obiekt.php?id_t=1778

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>