Umizgi: polowanie na nieznajomą

Poeciliawingei

Rybki w akwarium dobierają się w parki. Ptaszki wiją gniazda. Żuczki mają swoją kupę. Tylko Tobiasz nikogo nie ma, cierpi z tego powodu. Wyznaje, iż widział w całym swoim życiu dwie nagie kobiety, obu nienawidzi. Chciałby rozebrać i trzecią, a nawet ją polubić, na tyle, aby poza seksem spożywać z nią posiłki, oglądać telewizję i móc kazać jej posprzątać w toalecie, a ona wtedy to zrobi, bo przecież też się tam załatwia. W świecie fauny, seks i inne przyjemności, lubienie się, związek i podobne niedogodności, są poprzedzane seksem zalotami. Nie stosują się do tego psy i grozi im kastracja.

Warto brać przykład z natury. Dobrą ilustracją tejże sytuacji jest Poecilia reticulata aka gupik. Zdobywa samicę poprzez pokazanie jednej strony swojego ciała. Ukazuje on swój lepszy profil, aby przypodobać się swojej wybrance, a ta wybiera tego, który ma finezyjne plamki. I mają dziki seks.

Tobiasz płoszy kobiety jak dziką zwierzynę. Nie ma problemu  z kobietami, bo się do nich nie zbliża. Zniechęciło go stadko kobiet. Izoluję się od nich jak idiota od encyklopedii. Ów gupik obraca się w towarzystwie samiczek, stąd jego szanse rosną, a Tobiasz nie ma żadnych. Poecila przeływa, pokazuje się i faluje swym ogonem. Paw stroszy piórka, bo ma piękną pupę. Mężczyzna powinien stosować podobne techniki, jednak dość ostrożnie. Obserwując ruchy Jaggera, dostaję skurczy pochwy, jednakże nieudolnym kopiowaniem tychże ruchów zrobisz wrażenie poważnie chorego. Miej postawę intelektualnego myśliciela. Udawaj, że myślenie nie sprawia Ci kłopotów.

Ryby głosu mają, a mężczyźni nie powinni. Gdy przychodzi pora, by dał głos, niechaj robi to rozsądnie. Powoli, wyraźnie, obniżonym głosem, zachowując prawidłową intonację. Warto by jej nie obrażał na początku, a nawet powiedział coś uprzejmie miłego, poprzedzając to przeprosinami za swoją śmiałość. Wtedy panienka mniej się speszy. Tobiasz zaczepiwszy kobietę na ulicy, niejednokrotnie słyszał, iż owa ma chłopaka. Na co nasz bohater odpowiada, iż też takiego ma. Bystre, wciąż niepomocne.

Poza pięknie wybrzmiewającym głosem ważna jest także treść przekazu. Rybce podoba się u partnerki płodność. Jesteś taka płodna nie ułatwi mężczyźnie dotarcia do kobiecej płodności,  a także serca. Pojedyncze zdanie o wyglądzie wystarczy, warto się wysilić na obserwację cech nietypowych. Jednak mężczyzna powinien także zajrzeć w głąb kobiety bez ściągania jej spodni i otwierania ust. Komplementować uniwersalnie, wtedy obiekt zainteresowania nie może zaprzeczyć, iż robi wrażenie inteligentnej kobiety mającej swój świat.

Aby zakłopotana nie milczała, należy zadać jej pytanie o zainteresowania. Z podobnych zamiłowań uczynić pretekst do wspólnego ich celebrowania, w przypadku przeciwnych wykorzystać jako okazję do nauki we dwoje. Kobieta Ci zaimponowała, zatem musisz jej zaimponować w zamian,  najlepiej z nawiązką. Zaciekawić ją własną osobą. Podejść do niej jak człowiek do człowieka i rozmawiać z nią, jakby nim była.

Wszystkim Tobiaszom polecam serdecznie nie unikać kobiet, zacząć od niepłoszenia ich, a przede wszystkim nie chwalić się przed nimi własnym chłopakiem. Inaczej zostanie wam ta opcja, a o porządnego bardzo trudno. To wiem na pewno.

Nie dotyczy studentów elektroniki. Żadna opcja, poza prądem.

źródło tekstu: magdanazimno.be/blog

źródło fotografii: pl.wikipedia.org/wiki/Gupik_Endlera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>